Klubíčko pohádek

27.03.2017 12:35

Čas, věnovaný čtení pohádek nebo jen prohlížení obrázků, je pro všechny děti velkým přínosem. Nejen, že se zdokonaluje jejich slovní zásoba, ale rozvíjí se také představivost a děti získávají zkušenosti, které přispívají k celkovému rozvoji.

A tak se děti z 2. třídy vydaly se svými učitelkami na návštěvu do knihovny ve Stěbořicích a v Opavě.

Jak se ukázalo, některé děti jsou již pravidelnými návštěvníky knihovny, a jelikož to paní knihovnice s dětmi uměla, získala je ke spolupráci, a tak se každou chvíli ozývalo:

„To znám, to mám doma, to mi čte maminka…“

Po krátké besedě a prohlídce knihovny si mohly děti prohlédnout knížky v dětském koutku. Bylo tam mnoho knížek s veselými obrázky, takže děti nevěděly, kterou si mají k prohlédnutí vybrat. Celou dobu panovala v knihovně pohoda a spokojenost.

Více fotografií shlédnete v naší fotogalerii.