Jak jsme jeli na výlet....

05.06.2012 22:13

 

I když počasí bylo pochmurné a šedivé i přesto jsme vyrazili s úsměvem.

Kam? No přece s dětmi na školní výlet. Tentokrát jsme zamířili do „Pradědovy galerie u Halouzků“, kde se nachází více než 450 vyřezávaných plastik zvířat a betlém v životní velikost, který byl oceněn titulem Největší betlém na světě. Osm soch je dokonce zapsáno v České knize rekordů. V zahradách galerie jsou kromě soch také atrakce pro děti (houpačky, prolézačky, kolotoče), které naše děti nadchly nejvíce. A  že se na nás štěstí opravdu usmálo svědčí to, že za deště jsme vyjeli, za deště jsme přijeli, ale v Jiříkově na nás spadlo jen pár kapiček, i když nad námi visely černočerné mraky. Všichni jsme si to užili a moc se nám tam líbilo. A třeba vás fotografie v naší fotogalerii budou inspirovat k výletu s dětmi třeba o prázdninách.